MAKIJAŻ PERMANENTNY

Co to jest Makijaż permanentny?

Tyle się słyszy o makijażu permanentnym, ale .... no własnie. Makijaż permanentny – makijaż stały, polegający na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów, stosowany głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania, efekt utrzymuje się 2 do 5 lat. Polega na wprowadzeniu metabolicznie obojętnych granulek pigmentu pod skórę, tyle mówią definicje, jak wygląda to u nas?

Czym jest zabieg LTL i jak działa.

makijażu metodą LTL wykorzystywane są barwniki najwyższej jakości, w pełni naturalne, wolne od metali ciężkich, nietoksyczne, nie powodujące alergii, posiadające atesty i certyfikat produktu medycznego CE 0123.
Pigmenty zostają wprowadzone bardzo równomiernie i osadzone w przestrzeni międzykomórkowej, gdzie utrzymują się do 2-4 lat, po czym ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. W metodzie LTL igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, lecz po kilku dniach naskórek zaczyna sie delikatnie złuszczać co w efekcie doprowadza do uzyskania wybranego koloru.

Oferujemy makijaż permanentny ust, oczu i brwi metodą LTL.

Jest on idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić kontur ust lub zintensyfikować czerwień wargową, wzmocnić oprawę oczu lub zagęścić i wymodelować kształt brwi. Metodą LTL można skorygować niedoskonałości urody, wszelkiego rodzaju dysproporcje bądź asymetrie. Każdy zabieg mikropigmentacji rozpoczyna się od konsultacji, w trakcie której wspólnie z klientką jest dobierany kolor i kształt (wraz z rozrysunkiem) z uwzględnieniem preferencji i typu urody.

Co powininnaś wiedzieć przed zabiegiem.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym maścią Emla lub innym środkiem znieczulającym. Używamy wyłącznie igieł jednorazowych, natomiast części metalowe aparatu są sterylizowane w autoklawie po każdym zabiegu. Osoby, które kiedykolwiek miały opryszczkę KONIECZNIE POWINNY przed i po zabiegu przyjmować określoną dawkę leku typu Heviran. Po wykonaniu makijażu permanentnego, w ciągu 30 dni zapraszamy na bezpłatną korektę.

Cennik

Makijaż permnentny

Oczy - kreski górne zagęszczenie - linia rzęs 550 zł
Oczy - kreski górne dekoracyjne 780 zł
Oczy - kreski dolne 350 zł
Brwi metodą cieniowania 850 zł
Kontur ust z wypełnieniem (efekt pomadki) 1150 zł
Kontur ust z cieniowaniem 800 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny. Ceny uzależnione są od rodzaju usługi, zmiennych cen środków kosmetycznych i uzgadniane są zawsze indywidualnie z klientem przed wykonaniem usługi!

MAPY SIECI SALONÓW

URSYNÓW, AL. KEN 98

WILANÓW, JARA 5H

WOŁOMIN, ADAMA MICKIEWICZA 12A