INFUZJA TLENOWA

Co to jest zabieg infuzji tlenowej?

Infuzja tlenowa polega na podaniu za pomocą czystego tlenu aplikowanego pod ciśnieniem (tzw. tlenu hiperbarycznego), skoncentrowanych składników odżywczych przekazywanych w głąb skóry. Działanie zabiegu jest podobne jak przy tlenoterapii hiperbarycznej. W obydwu przypadkach wykorzystuje się tlen hiperbaryczny, czyli sprężony tlen medyczny w czystej postaci. W kuracji tlenowej pacjent oddycha czystym tlenem w warunkach zwiększonego ciśnienia, przebywając w specjalnej komorze w celu leczenia różnego rodzaju schorzeń. Podobnie dobroczynne właściwości tlenu wspomagane przez kwas hialuronowy oraz inne substancje, zapewnia skórze infuzja tlenowa.

Jakie są efekty zabiegu?

Infuzja tlenowa stosowana jest w celu eksploracji tlenowej głębokich warstw skóry, a tym samym aktywacji metabolizmu komórek wraz z aplikacją wartościowych substancji w postaci koktajli na bazie kwasu hialuronowego. Rezultaty w postaci poprawy kolorytu skóry, jej gładkości i elastyczności, widoczne są natychmiast po przeprowadzeniu zabiegu. Infuzja tlenowa, ze względu na pojawiające się natychmiast po zabiegu doskonale widoczne efekty nie musi być wykonywana w cyklu. Może zostać przeprowadzona jednorazowo, na przykład przed ważną uroczystością, tym bardziej, że pozytywne rezultaty utrzymują się nawet miesiąc. Przy serii korzystne zmiany obecne są przez około pół roku, co należy uznać za duży sukces, zważywszy, że kuracja tlenowa na twarz jest metodą kosmetyczną bezinwazyjną i nie obciążającą organizmu.

Do jego efektów należą m.in.:

  • poprawa metabolizmu komórek,
  • widoczne rozpromienienie cery,
  • rozjaśnienie skóry oraz wyrównanie jej kolorytu,
  • poprawa owalu twarzy,
  • głębokie nawilżenie,
  • ujędrnienie i uelastycznienie,
  • wygładzenie zmarszczek,
  • regulacja wydzielania sebum.

Ceny zabiegów infuzji tlenowej

NAZWA CENA
Twarz 200 zł
Twarz + szyja 250 zł
Twarz + szyja + dekolt 300 zł
Wybrane okolice ciała 300 zł
Dłonie 130 zł
SkinOxy Bar (bar tlenowy dotleniający cały organizm) 35zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny. Ceny uzależnione są od rodzaju usługi, zmiennych cen środków kosmetycznych i uzgadniane są zawsze indywidualnie z klientem przed wykonaniem usługi!

MAPY SIECI SALONÓW

URSYNÓW, AL. KEN 98

WILANÓW, JARA 5H

WOŁOMIN, ADAMA MICKIEWICZA 12A